Токмацький район, Запорізька область

Kонкурс на заміщення вакантної посади керівника відділу інфраструктури, містобудування та архітектури, інфраструктури і інвестицій.

Апарат виконавчого комітету Остриківської сільської ради з 13 червня 2017 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника відділу інфраструктури, містобудування та архітектури, інфраструктури і інвестицій.

1. Вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади керівника відділу інфраструктури, містобудування та архітектури, інфраструктури і інвестицій:

- громадянство України;

-  освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра, спеціаліста;

- стаж роботи за фахом не менше 3 років.

- вільне володіння державною мовою,

- навички роботи на персональному комп’ютері в режимі користувача.

2. Перелік необхідних документів на участь у конкурсі:

Заява про участь у конкурсі;

Заява про надання згоди кандидата на обробку його персональних даних;

Заповнена особова карта (форма П-2ДС);

Фотокартки розміром – 2 шт. (4 х 6 см);

Копія паспорта та ідентифікаційного номеру;

Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік;

Документи від бажаючих взяти участь в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення на сайті Остриківської сільської ради (по 13.07.2017 року)  за адресою: с. Остриківка, вул. Остриківська  78А Токмацького району Запорізької області Остриківська сільська рада, кабінет Остриківського сільського голови.

Телефон для довідок 97-6-23.