Остриківська громада
Токмацький район, Запорізька область

ОБ’ЯВА

  

На території Остриківської ОТГ створюється місцевий добровільний пожежно-рятувальний підрозділ, основним завданням якого є порятунок людей, розвідка пожежі та першочергові заходи з її гасіння. У разі, якщо за результатами розвідки виявиться, що місцевий підрозділ не в змозі самотужки погасити пожежу, він негайно викликає найближчий державний пожежно-рятувальний підрозділ на підмогу.

На території громади започатковується добровольчий пожежний рух та приймаються заяви добровільних пожежних.                            Заяви приймаються в приміщенні будівлі Остриківської сільської ради.     Добровільні пожежні - це особи з числа тих, що постійно проживають на території ОТГ та виявили бажання, незалежно від своєї зайнятості, безоплатно допомогати в гасінні пожеж, подоланні наслідків надзвичайної ситуації, тощо.                                            

Добровільним пожежним може стати будь-яка дієздатна особа віком від 21 до 60 років, якщо нема медичних протипоказань до роботи, пов’язаної з пожежогасінням. Після проходження відбору така особа обов’язково має пройти спеціальну підготовку в навчальному центрі ДСНС і бути застрахована.

В подальшому добровільні пожежні при створенні місцевої пожежної команди будуть мати право першочергового прийому на роботу в пожежну команду з оплатою згідно з штатним розписом.  Заяви приймаються до 08.06.2018 року.                                                За детальною інформацією звертатися за телефонами: 4-44-82 та      096-56-59-807.     « повернутися до списку новин