Виборчий округ № 1

с. Лугівка -

Дрьомова Лариса Олександрівна

Дрьомова Лариса Олександрівна, народилася 30 березня 1968 року в м.Іваново, Івановської області, Росія.

Громадянка України.

Освіта середньо-спеціальна.  З 1985 по 1986  рік навчалася у Запорізькому професійно-технічному ліцеї № 38, спеціальність: оператор ЕВМ. З 1994 року по 1996 рік навчалася у Оріхівському сільськогосподарському технікумі, спеціальність: економіст бухгалтерського обліку.

Трудова діяльність. З 1986 року по 1991 рік працювала оператором в Токмацькому міському відділу статистики Запорізького управління статистики. З 1991 року по 1997 рік – бухгалтер в КСП «Зоря». З 1997 року по 1998 рік – головний бухгалтер ТОВ «Колос». З 1998 року по 1999 рік – на обліку в Токмацькому міському центрі зайнятості. З 1999 року по 2003 рік працювала бухгалтером на Токмацькому заводі будматеріалів. З 2003 року по 2009 рік працювала бухгалтером на ТОВ «Будкераміка». З 2010 року по теперішній час працюю начальником фінансового відділу ТДВ «Сільгосптехніка».

Член політичної партії «Опозиційний блок».

Розлучена.

Склад сім`ї: Син – Дрьомов Максим Юрійович, 1987 року народження. Самарська Вікторія Юріївна – 1988 року народження. Донька – Лагода Тетяна Юріївна, 1991 року народження. Одружені проживають окремо.

Місце проживання: 71702, Запорізька обл., Токмацький район, с. Лугівка, вул. Лугова, буд.52.

Контактний телефон: (068)908-78-25.

Судимості за вчинення тяжкого, або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину не має.