село Очеретувате

Історія села

Очеретувате

Село Очеретувате знаходиться в 3-х км від правого берегу річки Бандурка та  в 4,5 км від села Новомихайлівка (Чернігівський район). Через село проходить автомобільна дорога Т-0401.

Дуже мало інформації про виникнення села Очеретувате. В основному всі джерела говорять про переселенців з Полтавської губернії, які заселяли степи Таврії...

Автор краєзнавчої книжки «…І села, і  міста» М. Попков стверджує що Очеретувате було засновано в 1790 р. Є однак й інші відомості. Свого часу директор Очеретуватської школи Д. Турик зробив у Таврійському архіві записи про історію села. На жаль, вони не збереглися у школі, де він залишив їх, пішовши на пенсію. Дмитро Карпович не зміг пригадати точну дату заснування села – 1776-йчи 1786-й.

На території села є братська могила, в якій поховано 276 радянських бійців.

В селі є школа, будинок культури та фельдшерсько-акушерський пункт.