Виборчий округ № 12, 13

с. Очеретувате -

Івченко

Людмила Іванівна

Івченко Людмила Іванівна, народилася 24 листопада 1970 року в с. Очеретувате. Громадянка України.

З 1977 по 1987 рік навчалася в Очеретоватській ЗОШ.

З вересня 1988 по липень 1990рік працювала за спеціальністю.

З 1990 по 1991 рік працювала кухонною робітницею на кухні заводу ім. Кірова. Потім працювала на Токмацький швейній фабриці.

З 2014 по 2015 рік працювала бухгалтерм в комунальному підприємстві с. Очеретувате.

В 2015 році була вибраною депутатом Очеретуватської сільської ради. З листопада місяця 2015 року працювала секретарем Очеретуватської сільської ради.

Безпартійна.

Не одружена , дітей немає.

Проживає за адресою:с. Очеретувате, вул. Центральна, буд.146 Токмацького району Запорізької області.

Номер телефону:0682114319

Судимостей не маю.

Виборчий округ № 13

с. Очеретувате -

Калюжна

Надія Михайлівна

Калюжна Надія Михайлівна, народилася 23 листопада 1975 р. в с. Зеленівка Приморського району Запорізької області.

Громадянка України.

Закінчила у 1992 році Зеленівську школу, в 1993 році Молочанське профтехучилище по професії бухгалтер.

Працювала з 1994 року по 2001 рік бухгалтером в СПК Агрофірма «Україна». З 2001 року та по теперішній час працює в СФГ «Україна» бухгалтером.

Заміжня, Має доньку 1998 року народження, яка навчається в Запорізькому медичному інституті. Проживаю в с. Очеретувате, буд.№107

Контактний телефон:(097)392-81-48

Судимості за вчинення тяжкого, або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину не має.