Токмацький район, Запорізька область

Виборчий округ № 10
село Урожайне

Сільванович Світлана Дмитрівна

Народилася 09.03.1985р. село Урожайне.

Громадянка України.

З  1991 року до  2002 року навчалась у  Урожайнівській загальноосвітній  школі.

З  2002 року до  2005 навчалась в Василівському державному аграрному технікумі за спеціальністю «Правознавство».

З  2005 р. По  2009 р. навчалась в Класичному приватному університеті і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство»  здобула кваліфікацію юриста.

З  2006 р. по  2009 р. навчалась в Комунальному закладі «Мелітопольське училище культури» Запорізької обласної ради за спеціальністю «Народна художня творчість» і здобула кваліфікацію організатора культурно – дозвіллєвої  діяльності, режисера театралізованих народних свят і обрядів

З грудня 2005 року по теперішній час працює завідувачем Урожайнівським клубом.

Сімейний стан: заміжня

Депутат Остриківської сільської ради

Територіальні межі округу: вул. Молодіжна, вул.Центральна

Виборчий округ № 11

с. Урожайне -

Мурич

Віктор Володимирович

Мурич Віктор Володимирович народився 05 серпня 1970 року в селі Шевченко, Куйбишевського району, Запорізької області.

Громадян України.

Відомості по освітуОсвіта середня спеціальна.

З 1985 по 1989 році навчався в Ногайському совхоз –технікуму за спеціальністю механік.

З 1989 – 1991 р. служив у збройних силах.

Відомості про трудову діяльність:

З 1992 – 1998 р. працював зав. гаражем КСП «Скелястий».

З 2003 року і до тепер директор ПП «ВТ АПФ «Альянс-Агро».

Відомості про посаду, місце роботи:

В 2003 році заснував Приватне Підприємство «Виробничо – торгівельну Агропромислову фірму «Альянс-Агро». Засновник і директор  ПП «ВТ АПФ «Альянс-Агро».

Склад сім’ї:

-дружина – Мурич Наталія Миколаївна.

-син – Мурич Сергій Вікторович.

-син – Мурич Анатолій Вікторович.

Адреса місця проживання:71755, Запорізька обл., Токмацький  р-н.,

село Урожайне, вул. Радянська, буд. 46 .

Контактний номер телефону: 0679526744.

Відомості про наявність чи відсутність судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину: Судимостей не має.