тренінг"Організаця креативних заходів в громаді"

25 липня 2018 року

Липень для ГО "Майстерня добробуту" Остриківської ОТГ видався доволі насиченим в роботі. Це і організація та проведення тренінгів,локальних робочих зустрічей, пошук можливостіей дієвого зворотнього зв’язку між нами та учасниками заходів,активістами на місцях .Ми вчимося організовувати, вчимося спілкуватись, вчимося домовлятись, вчимося доносити свої думки та ідеї до наших жителів. Черговим заходом в нашій діяльності, став вчорашній тренінг"Організація креативних заходів із залученням громади" за участі, в якості тренера Наталії Селюкової, радника з питань комунікації Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону України.Склад учасників тренінгу значно омолодився))))Молоді хлопці та дівчата активно приймали участь в обговореннях та під час виконання практичних завданнь,висловлюючи свої думки та бачення різних сфер нашого життя в громаді.Заплановано ще декілька цікавеньких заходів так, що бажаючі долучайтесь, у нас цікаво та пізнавально. Також чекаємо від Вас, на нові ідеЇ, стосовно святкування Дня Незалежності в нашій громаді, але не зволікайте, бо часу організацію "крутого" заходу залишається обмаль.