DOCUDAYS UA МАНДРУЄ УКРАЇНОЮ

Olya Belous‎ для Молодіжний хаб Остриківської ОТГ

20 октября в 18:49 ·

DOCUDAYS UA МАНДРУЄ УКРАЇНОЮ
*19 жовтня в молодіжному хабі Остриківської ОТГ ще й розпочав свою роботу "Соціальний кінозал"з перегляду документального фільму від XV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.. Документальне кіно та ще й з обговоренням - це дійсно для нас щось нове, щось не зрозуміле, щось тяжке до сприйняття, але водночас і цікаве.Було над чим замислитись, що обдумати та обговорити. А мої обговорення, разом зі мною переїхали додому..
А, тепер, трохи фактів, Остриківська громада – перша малочисельна громада в 15-тирічній історії мандрівного DOCUDAYS UA. Тож глядачі, які завітали на перегляд, ввійшли в історію)))
Ще, в цій публікації хочу підвести підсумок насиченого дня. І тренінг, і кіно зацікавили наших учасників, і всі забажали і у себе на території такі заходи. Комусь більш цікаві тренінги, комусь- спільний перегляд фільмів, тому і «Школа соціальної активності», і «Соціальний кінозал» розпочинає свої мандри нашою громадою. Вже узгоджуємо дати, тематики. Тож далі буде…..

— под впечатлением в Ostrokovka, Zaporiz'Ka Oblast', Ukraine.

На данном изображении может находиться: люди сидят, стол и в помещении          На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещении