фокус-група

В Остриківській ОТГ підходить до завершення реалізація проекту "Зміцнення демократичного врядування". Засідіння фокус-групи за модерації експертки проекту Надії Кузьмичової пройшли в Остриківському БК. Учасники обговорювали успіхи, які були досягнуті за час проекту та проблеми, з якими зіткнулися, також можливості та перспективи подальшої роботи "Ради співпраці". Розуміння того, що з закінченням проекту діяльність ГО та місцевих активістів не повина зупинятись,мабуть, самий головний акцент цієї зустрічі. І знову наші засідання пройшли на повному позитиві)))))) Дякуємо, Всім учасникам за активність, ініціативність та співпрацю. Продовжуємо працювати далі.....