Запоріжці сплатили 9,6 мільйона гривень транспортного податку

Власники VIP-авто у січні-листопаді 2018 року сплатили до місцевих бюджетів Запорізької області понад 9,6 мільйона гривень транспортного податку. Рівень надходжень до аналогічного періоду минулого року зріс на 2,3 мільйона або на 31,5 відсотка. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько.

Із загальної суми 4,6 мільйона гривень спрямували суб'єкти господарювання-юридичні особи, збільшивши відрахування на мільйон або на 29 відсотків. Понад 5 мільйонів перерахували фізичні особи, що на 1,3 мільйона або на 33 відсотки більше, ніж торік.

У територіальному розрізі найбільші надходження забезпечили автовласники обласного центру – близько 4,9 мільйона гривень, майже мільйон гривень надійшов від платників м. Мелітополь, Мелітопольського і Веселівського районів, 833 тисячі отримали скарбниці Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського районів, 704 тисячі – м. Бердянськ, Бердянського і Приморського районів, 589 тисяч – Пологівського, Більмацького та Розівського районів, 531 тисячу – Василівського та Михайлівського районів, близько півмільйона сплатили юридичні та фізичні особи Оріхівського та Гуляйпільського районів тощо.

Зазначимо, власники автівок з датою випуску до п'яти років та середньоринковою вартістю понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати щорічно сплачують транспортний податок, ставка якого складає 25 тисяч гривень.

За підозрою у постачанні контрафакту запорізькі митники понад 130 разів призупиняли митне оформлення товарів

У січні-листопаді 2018 року під час митного оформлення товарів, внесених до митного реєстру об'єктів права інтелектуальної власності, запорізькі митники 133 рази призупиняли процедури для запобігання поставок контрафактної продукції.

Митне оформлення продукції було завершено після отримання листів від осіб, уповноважених представляти інтереси власників прав на знаки для товарів і послуг та промислових зразків.

Найчастіше серед товарів, які потенційно можуть містити об’єкти права інтелектуальної власності, це: предмети одягу відомих світових брендів, сільськогосподарська техніка та запасні частини для неї, підшипники різних видів, запасні частини до автомобілів, електродвигуни асинхронні, з'єднувачі та контактні елементи для проводів і кабелів, проводи електричні, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, цифрова техніка, рукавички, клапани, двигуни до автомобілів та транспортні засоби.

З метою сприяння захисту прав інтелектуальної власності та запобігання потраплянню контрафактних товарів фахівці митниці щоденно перевіряють бази даних митних декларацій за допомогою програмно-інформаційного комплексу "Інспектор".

Крім того, з початку року до митного реєстру об'єктів права інтелектуальної власності додано 318 нових позицій.

Минулого року фіскальна служба видала запоріжцям майже 62 тисячі електронних ключів

Більше 21 тисячі запорізьких платників податків минулого року стали власниками ключів електронного цифрового підпису. Фахівці фіскальної служби регіону видали їм 61850 посилених сертифікатів ЕЦП.

Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, кількість клієнтів запорізьких пунктів реєстрації користувачів зросла порівняно з попереднім роком на 1500 осіб. Відповідно, платники отримали на 2850 ключів більше.

Кожного місяця спеціалісти Акредитованого центру сертифікації ключів обслуговують, у середньому, майже дві тисячі відвідувачів. Однак, відтепер кожен новий користувач може самостійно повторно формувати сертифікати. Для цього необхідно лише завантажити програму з сайту АЦСК ІДД ДФС (https://acskidd.gov.ua). Усі послуги надаються безкоштовно.

Електронні ключі від ДФС надають доступ не тільки до численних он-лайн сервісів фіскальної служби, зокрема Електронного кабінету платника, а й до дистанційних послуг інших державних структур та відомств.

Запорізькі роботодавці за рік перерахували до Пенсійного і соцфондів понад 7 мільярдів гривень

Річний внесок запорізьких платників єдиного соціального внеску склав 7 мільярдів 67 мільйонів гривень (не враховуючи дані великих підприємств, зареєстрованих у Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, у порівнянні з 2017 роком надходження зросли на 1,6 мільярда.

У грудні роботодавці Запорізького регіону перерахували майже 722 мільйони.

Найбільші суми ЄСВ за 2018 рік надійшли від платників м. Запоріжжя – 3,8 мільярда, у м. Енергодар до соцфондів сплачено 765,6 мільйона, у м. Мелітополь та Мелітопольському районі – 611,6 мільйона, у м. Бердянськ та Бердянському районі – 435,5 мільйона, у Вільнянському районі – понад 148 мільйонів, у Василівському районі – 141,6 мільйона, у м. Токмак та Токмацькому районі – 133 мільйони, у Пологівському районі – близько 121 мільйона, у Запорізькому районі – 120 мільйонів, у Оріхівському районі – більш ніж 105 мільйонів.

Нагадаємо, у 2019 році розмір мінімального внеску становить 918,06 гривні. Базова ставка ЄСВ дорівнює 22 відсоткам. Єдиний соцвнесок сплачується щоквартально, до 20 числа місяця, що настає за звітнім або щомісячно у вигляді авансового платежу до 20 числа.