КРЕАТИВНА П’ЯТНИЦЯ 1

8 августа ·

Започатковуються "креативні" п’ятниці в Остриківській громаді, за спияння ГО "Майстерня добробуту". На засіданнях ініціативної групи за участі молоді, яка поступово долучається до наших заходів, працюємо над організацією св’ята Дня Незалежності. З місцем проведення біля Остриківського будинку культури, з оновленим підходом, з оновленим форматом св’яткування, цікавим для всіх,від малечі до пенсіонерів.Роботи дуже багато. На словах, як усе просто, а на ділі...Для проведення якісного заходу такого рівня(один- для всієї громади) потрібно вирішити багато організаційних питань, врахувати і віддаленність населених пунктів від центру громади, і зайнятість на власних домогосподарствах. Організація та проведення св’ята, стане для всіх нас іспитом на вміння працювати в команді.Не важаючи на труднощі, ми продовжуємо підготовку до св’ята....

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещении На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении

На данном изображении может находиться: Школык Юлия, сидит, стол и в помещении

Автоматический альтернативный текст отсутствует.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят