КУ" Центр надання соціальних послуг" Остриківської сільської ради Токмацького району Запорізької області

ЖИТЛО ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ!

15 вересня , відбулася довгоочікувана подія : Мізіну Володимиру Івановичу, особі із числа дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування- були вручені ключі від його власного житла. КУ «Центр надання соціальних послуг» Остриківської сільської ради вели соціальний супровід особи, та в усьому допомагали йому.

11:21:57 21.09.2020

ПАТРОНАТНА СІМ'Я- НОВІТНЯ ФОРМА СІМЕЙНОГО ВИХОВАННЯ В УКРАЇНІ

Патронат над дитиною – це інноваційна послуга підтримки сімей з дітьми, які потрапили в складні життєві обставини і передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини.

10:25:45 30.07.2020

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства: особливості створення і забезпечення роботи file:///C:/Users/oliap/Desktop/%D0%9F%D0%BE%D1%81%D1%96%D0%B1%D0%BD%D0%B8%D0%BA%20%D0%BC%D0%BE%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0%20%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D0%B4%D0%B0%20%D1%84%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D1%83%20%D0%9E%D0%9E%D0%9D.pdf

11:07:20 15.07.2020