припинила діяльність, увійшла до складу Токмацької громади

КУ" Центр надання соціальних послуг" Остриківської сільської ради Токмацького району Запорізької області

СТОП БУЛІНГ ТА СЕКСУАЛЬНА ЕКСПТУАТАЦІЯ ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ

За даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу на дітей в онлайн (DavidWright. COVID-19: expectati on sand Effect son children online, June 2020) в період карантину діти стали проводити на 80% більше часу онлайн, значно почастішали випадки булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилась вдвічі. На жаль, в Україні  такі  випадки  також  почастішали.

10:47:46 23.10.2020

ПІДТРИМКА ГРУДНОГО ВИГОДОВУВАННЯ

Рекомендації, що були розроблені за результатами круглого столу " Підтримка грудного вигодовування - в основі національної політики, дружньої до сім'ї.

10:41:38 23.10.2020

НАСИЛЬСТВО НАД ДІТЬМИ В УМОВАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

11:04:35 20.10.2020

"СИНДРОМ СТРУШЕНОЇ ДИТИНИ"

Під час  карантинних  обмежень  зростає  рівень стресу, особливо серед батьків новонароджених  дітей. Це підвищує ризик  вчинення  насильства над дітьми. Проведене  опитування  серед  батьків показало, що 5% батьків  струшують свою дитину з метою її  заспокоєння і взагалі не мають  інформації про шкідливий  вплив таких дій. Таке  явище як «Синдром струшеної  дитини» є фізичним та психологічним  насильством  щодо  неї та призводить до ушкодження  мозку, а в деяких  випадках– має  летальні  наслідки.

10:54:15 19.10.2020

ЖИТЛО ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ!

15 вересня , відбулася довгоочікувана подія : Мізіну Володимиру Івановичу, особі із числа дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування- були вручені ключі від його власного житла. КУ «Центр надання соціальних послуг» Остриківської сільської ради вели соціальний супровід особи, та в усьому допомагали йому.

11:21:57 21.09.2020

ПАТРОНАТНА СІМ'Я- НОВІТНЯ ФОРМА СІМЕЙНОГО ВИХОВАННЯ В УКРАЇНІ

Патронат над дитиною – це інноваційна послуга підтримки сімей з дітьми, які потрапили в складні життєві обставини і передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини.

10:25:45 30.07.2020