Сторінка на стадії наповнення

Ремонтні роботи із заміною сантехніки в Урожайнівському НВК

Такий вигляд мають туалетні кімнати в Урожайнівському НВК. Перед початком навчального року тут було проведено ремонтні роботи із заміною сантехніки. В Остриківській ЗОШ І-ІІІ ст. зроблено ремонт системи опалення ( промивка системи із застосуванням хімічних реагентів, заміна радіаторів). Ці роботи проводилися за кошти місцевого бюджету.

09:40 22.12.2017

За кошти цієї субвенції було реалізовано вісім проектів з енергозбереження

За підтримки народного депутата України Сергія Валентирова у цьому році Остриківська ОТГ вперше отримала субвенцію на соціально-економічний розвиток у розмірі 271 тис. грн. За кошти цієї субвенції було реалізовано вісім проектів з енергозбереження, було замінено 57 вікон у закладах соціальної сфери ОТГ. Дякуємо Вам, шановний Сергію Васильовичу, за постійну турботу за мешканців свого виборчого округу.

08:42 22.12.2017

« Новорічні пригоди» в Очеретуватському БК

Всі чекають Миколая і дорослі і малі. Діти Очеретуватської середньої школи з нетерпінням чекали цього свята. Разом з завідуючою бібліотеки Джос Г.Б. учні приготували сценку « Новорічні пригоди», а також вірші, пісні. З задоволенням давали відповіді на загадки, а потім пограли в ігри. Було весело і цікаво. В кінці свята діти отримали подарунки від святого Миколая.

09:21 21.12.2017

Першокласники навчальних закладів Остриківської ОТГ в День Святого Миколая отримали подарунки від народного депутата Сергія Валентирова, а керівники шкіл ділові щоденники. Дякуємо Сергію Васильовичу за постійну турботу про мешканців нашої громади.

09:07 20.12.2017

Остриківська ЗОШ І-ІІІ ст. змінила свій зовнішній вигляд

Нарешті збулася мрія вчителів, учнів та їх батьків: сільською радою за кошти обласного бюджету у школі замінено вікна. Зараз ще не закінчено оздоблювальні роботи, але школа вже чекає на своїх мешканців. Ласкаво просимо та бажаємо успіхів у навчанні.

09:37 29.11.2017

новенький "Шкільний автобус"

Справжнім святом став перший учбовий день після канікул для учнів Урожайнівського НВК. Вранці на зупинках їх чекав новенький "Шкільний автобус". Остриківською сільською радою він був придбаний за кошти обласного бюджету та за кошти інфраструктурної субвенції, направленої на розвиток ОТГ.  Від імені учнів та вихованців, батьків та вчителів - щире "ДЯКУЄМО".  До речі, старенький автобус, яким учні підвозилися до школи, відпрацював майже 30 років. Тому радість дітей зрозуміла.

14:08 21.11.2017