Надходження від «спрощенців» до місцевих бюджетів Токмаччини зростають

Сьогодні на території, що обслуговує Токмацьке відділення ГУ ДФС у Запорізькій області, а це м.Токмак, Токмацький та Чернігівський райони, кількість платників, що обрали спрощену систему становить майже 2 тисячі.

Щодо юридичних осіб, то "спрощенку" застосовують 460 суб'єктів підприємництва,  з них перебувають на 3 групі - 211 осіб, на 4  групі - 249 СПД. Фізичних осіб – підприємців єдинників  станом на 01.05.2019р.  1536 осіб.

– Щомісяця суб′єкти господарювання, які обрали спрощену систему оподаткування, переконуються у її зручності. Передусім, для більшості визначених груп – це простий спосіб ведення бізнесу, можливість співпрацювати із суб'єктами господарювання, які застосовують інші системи оподаткування. Крім того, позитивним для бізнесу є дистанційна взаємодія із органами ДФС, перш за все, електронне звітування та інші сервісні послуги в он-лайн режимі, перелік яких постійно розширюється, – відзначила начальник Токмацького управління ГУ ДФС у Запорізькій області Любов Чумакова.

Слід також відмітити зростання надходжень від "спрощенців". За 4 місяців поточного року від суб'єктів малого і середнього підприємництва надійшло 18,2 мільйона гривень єдиного податку, та на 0,6 мільйона гривень (або 3,5 відс) більше, ніж у відповідному періоді минулого 2018 року. Лише у квітні 2019 року суб′єкти господарювання, що перебувають на спрощеній системі оподаткування сплатили 4,2 мільйона гривень єдиного податку, це на 0,6 мільйона гривень або на 16,6 відсотків більше запланованого показника.