Друге відкрите засідання Робочої групи

Дата: 25.10.2017 08:15

24 жовтня о10.00 годині в приміщенні Остриківської сільської ради відбулося друге відкрите засідання Робочої групи по розробці Стратегічного плану розвитку Остриківської ОТГ на 2017-2020р.р. Одна команда з членів Робочої групи проводила аналіз сильних та слабких сторін нашої громади, виявилось, що слабких сторін більше, але при спільних зусиллях та взаємодії  влади, громади та бізнесу поступово їх можливо перевести в переваги громади. Друга команда аналізували можливості прогресивного розвитку та фінансової спроможності Остриківської ОТГ, які частково потребують інвестиційних коштів та загрози, які можуть вплинути на розвиток громади. Спільне обговорення учасниками Робочої групи виконаних завдань призвело до більш чіткого розуміння та бачення перспективного розвитку нашої громади. На засіданні були присутні експерти-представники Запорізької Фундації Регіонального Розвитку.