Розпаювання земель у частині пасовищ, сіножатей та багаторічних насаджень колишнього КСП «Червоний прапор»

Дата: 27.12.2017 08:19

26 грудня відбулися  загальні збори пайовиків колишнього КСП «Червоний прапор» стосовно розпаювання земель у частині пасовищ, сіножатей та багаторічних насаджень.

Вирішено розпочати процес розпаювання:

Подати заяви на ім’я голови Токмацької РДА з проханням надати дозвіл на виділення земельних часток(паю) в натурі( на місцевості)(залишок по сертифікату по всім видам угідь) із земель колективної власності по колишньому КСП «Червоний прапор» на території  Остриківської сільської ради Токмацького району Запорізької області. Збір заповнених заяв буде проводити ініціативна група, яка обиратиметься з числа пайовиків колишнього КСП «Червоний прапор» та в подальшому допомагатиме пайовикам в проведені процесу розпаювання.  Подання та збір заповнених заяв необхідно провести в найкоротші терміни.

Для уточнення даних стосовно списку пайовиків та їх спадкоємців колишнього КСП «Червоний прапор» звертатись до Остриківської сільської ради, або за тел.97-6-23.

Дані збори носили інформативний характер. Консультацію з питання розпаювання проводила спеціаліст із землевпорядної організації, яка наголосила на тому, що результативність процесу розпаювання залежить від активності пайовиків колишнього КСП «Червоний прапор».