За кошти цієї субвенції було реалізовано вісім проектів з енергозбереження

Дата: 22.12.2017 08:42

За підтримки народного депутата України Сергія Валентирова у цьому році Остриківська ОТГ вперше отримала субвенцію на соціально-економічний розвиток у розмірі 271 тис. грн. За кошти цієї субвенції було реалізовано вісім проектів з енергозбереження, було замінено 57 вікон у закладах соціальної сфери ОТГ. Дякуємо Вам, шановний Сергію Васильовичу, за постійну турботу за мешканців свого виборчого округу.