оголошення

Дата: 29.05.2018 13:44

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ОСТРИКІВСЬКОЇ ОТГ

громадська організація «Майстерня добробуту» на території нашої громади реалізовує проект «Створення  системи постійного діючого зворотного зв’язку з питань розвитку громади». В рамках проекту будуть проведені два 4-х часові навчальні тренінги на теми: 1- «Формування лідерських навичок громадського активу та створення мережі активістів на території ОТГ»; 2- «Форми комунікацій місцевого населення та органами місцевого самоврядування. Громадські ради при ОМС». Передбачається участь та навчання 12 осіб. Проведення тематичних тренінгів надасть учасникам проекту базові знання та інструменти взаємодії з  органами місцевого самоврядування та  неурядовими організаціями( громадськими організаціями). Надасть можливість пересічним мешканцям громади бути залученими до процесу управління громадою через об’єктивні методи комунікації.

По всіх населених пунктах громади будуть розповсюджені анкети  та мотиваційні листи для виявлення та залучення  мешканців до участі в проекті. Відбір учасників проводитиметься на конкурсній основі. Запрошуємо всіх зацікавлених, небайдужих, активних мешканців Остриківської громади прийняти участь у запланованих заходах.

ВАША УЧАСТЬ НЕОБХІДНА ДЛЯ ПОДАЛЬШОГО УСПІШНОГО РОЗВИТКУ ОСТРИКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ,ВИКОРИСТОВУЮЧИ ОТРИМАНІ ЗНАННЯ УЧАСНИКІВ ПРОЕКТУ ДЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ ПОЗИТИВНИХ ЗМІН В НАШІЙ ГРОМАДІ!!!

P.S. Остриківська об’єднана територіальна громада приймає участь у проекті «Зміцнення демократичного врядування», який реалізується Запорізькою міською молодіжною громадською організацією «СТЕП» за підтримки National Endowment for Democracy (NED). В рамках даного проекту в Остриківській громаді була створена громадська організація «МАЙСТЕРНЯ ДОБРОБУТУ», яка отримала субгрантинг на проект «Створення  системи постійного діючого зворотного зв’язку з питань розвитку громади».

Більше  інформації про хід реалізації проекту буде поширено додатково ( через газету «Таврія», сайт та  сторінку у Фейсбуці-  Остриківської громади, сторінку у Фейсбуці - громадської організації «Майстерня добробуту».

По питанням, стосовно проекту, звертатись по тел. 068-903-72-71;

068-179-06-94; 068-909-19-64.