ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 22.06.2018 11:30

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІ ОСТРИКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Згідно з ст.27 Закону України «Про рослинний світ», ст.39 Закону України «Про тваринний світ», ст.31 Лісового кодексу України,Закону України «Про внесення змін до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків»  - випалювання забороняється.

У зв’язку з вищезазначеним повідомляємо щодо недопущення самовільного випалювання сухої природної рослинності або її залишків,стерні,соломи,після збиральних залишків та притягнення до відповідальності винних у порушенні законодавчих актів.

Дякуємо за розуміння та просимо обережно поводиться з вогнем а батькам  уважно слідкувати за дітьми і провести з ними протипожежні бесіди.

ВИКОНКОМ ОСТРИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.