«Мій рідний край - моє село»

Дата: 15.10.2018 13:19

14 жовтня День села святкували мешканці двох сіл нашої громади - села Трудове та Скелювате. З самого ранку в селі Трудове біля сільського клубу для наймолодших мешканців, за підтримки народного депутата Сергія Васильовича Валентирова, було організовано розваги та солодощі. Надалі святкова концертна програма, вітання найстарших ювілярів - це Тищенко Діна Григорівна та Бойко Ніна Миколаївна, з 60 - річчям подруднього життя привітали сім’ю Гончарука Михайла Миколайовича та Ольги Захарівни. Привітання також отримали найстарші мешканці села Івашина Марія Захарівна та Редченко Василь Захарович. Від імені мешканців села також хочу виразити слова подяки дирекції Токмацького гранкар’єру за надану матеріальну допомогу для проведення свята та працівникам закладів культури за цікаву культурну програму свята.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)