Повідомлення «Про встановлення плати за землю  на території Остриківської сільської ради Токмацького району Запорізької області на 2020 рік»

Дата: 21.05.2019 14:17

21 травня 2019 року

Повідомлення

Згідно  з  вимогами  Закону  України  «Про  засади  державної  регуляторної  політики  у  сфері   господарської  діяльності», з  метою  одержання  зауважень  та  пропозицій  від  фізичних  та юридичних  осіб, їх  об’єднань, буде оприлюднено  проект  рішення   регуляторного акту Остриківської сільської ради  «Про встановлення плати за землю  на території Остриківської сільської ради Токмацького району Запорізької області на 2020 рік»  на дошці оголошень біля сільської ради,  на офіційному веб-сайті Остриківської сільської ради ostrikivska-sr@ukr.net на сторінці  «Публічна інформація» та у секретаря сільської ради з метою одержання зауважень та пропозицій.

Зауваження та пропозиції від суб’єктів  господарювання приймаються в письмовій формі виконавчим комітетом Остриківської сільської ради впродовж місяця за адресою: 71752 Запорізька область, Токмацький район, село Остриківка вул. Остриківська,78 А, тел. 97-6-23