УВАГА!!! КОНКУРС!!!

Дата: 27.11.2019 13:46

Український фонд соціальних інвестицій, що діє на підставі постанови Кабінету Міністрів України № 740 від 28.04.2000 оголошує конкурс субпроектів, метою яких є зміцнення центрів первинної медичної допомоги. Конкурс проводиться у рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. Покращення первинної медицини у сільській місцевості (УФСІ VII)», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Німецький банк розвитку KfW.

Основною метою Проекту є зміцнення центрів первинної медичної допомоги шляхом сприятливої для пацієнтів та енергоефективної реконструкції підрозділів ЦПМСД і постачання медичного обладнання.

Більш детальна інформація про Конкурс у додатку та за посиланням: