Шановні жителі громади!!!

Дата: 27.03.2020 20:43

З метою запобігання поширенню на території України коронавірусної інфекції, збереження особистого здоров*я та життя, просимо вас максимально зменшити відвідування місць сукупчення людей: магазинів, ринків, організацій, підприємств тощо.

Також наголошуємо, що у групі ризику знаходяться люди похилого віку. Просимо вас пояснити своїм родичам похилого віку про необхідність залишатися вдома в умовах карантину. Будь-ласка, забезпечте доставку необхідних продуктів, ліків та засобів гігієни вашим рідним.

Якщо ви не зможете цього зробити, звертайтесь за допомогою до сільської ради за телефоном: (06178) 97-6-23, 097 70 59 064, 097 279 7387.

Окремо звертаємося до людей похилого віку! Якщо ви не маєте рідних, які можуть забезпечити вам доставку необхідних товарів та ліків, звертайтеся за телефоном: (06178) 97-6-23,

097 70 59 064, 097 279 7387.