припинила діяльність, увійшла до складу Токмацької громади

ДЯКУЄМО ЗА ДОПОМОГУ!

Дата: 13.04.2020 08:52

В умовах поширення корона вірусної інфекції COVID-19 та оголошення загальнонаціонального карантину Міністерство соціальної політики України спільно із Національною мережею магазинів АТБ-Маркет розпочали грандіозний благодійний проект, спрямований на всебічну підтримку та допомогу найбільш вразливим верствам населення країни.

27 березня у місті Василівка працівниками КУ « Центр надання соціальних послуг» Остриківської сільської ради було отримано 86 продуктових наборів від мережі магазинів АТБ, до яких увійшли: крупи, макаронні вироби, цукор, сіль, олія, чай, печиво, апельсин та туалетний папір.

Працівники КУ вже почали вручати їх  одинокопроживаючим  Громадянам віком понад 80 років, Громадянам похилого віку та особам з інвалідністю, які Потребують догляду.

Доставляються  набори будуть працівниками КУ « Центр надання соціальних послуг»  Остриківської сільської ради.

Висловлюємо подяку Національній мережі магазинів АТБ-Маркет за благодійність та підтримку вразливих верств населення.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)