П О Р Я Д О К      Д Е Н Н И Й Сорокової  сесії  Остриківської  сільської  ради від  26 червня 2020 року Початок роботи о 10.00

Дата: 23.06.2020 13:57

П О Р Я Д О К      Д Е Н Н И Й

Сорокової  сесії  Остриківської  сільської  ради

від  26 червня 2020 року

Початок роботи о 10.00

1. Про внесення змін до рішення №04 від 23.12.2019 року двадцять п’ятої сесії Остриківської сільської ради «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Остриківської сільської ради Токмацького району Запорізької області  на 2020 рік».

ДОПОВІДАЄ: головний бухгалтер Сендер М.М.

2. Про встановлення плати за землю на території Остриківської сільської ради Токмацького району Запорізької області на 2021 рік.

ДОПОВІДАЄ: сільський голова Івашина Н.М.

3. Про встановлення єдиного податку на території Остриківської сільської ради Токмацького району Запорізької області на 2021 рік.

ДОПОВІДАЄ: сільський голова Івашина Н.М.

4. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Остриківської сільської ради Токмацького району Запорізької області на 2021 рік. ДОПОВІДАЄ: сільський голова Івашина Н.М.

5. Про проведення земельних торгів у формі аукціону . ДОПОВІДАЄ: сільський голова Івашина Н.М.

6. Про затвердженння положення КУ «Центр надання соціальних послуг Остриківської сільської ради (зі змінами).

7.  Про затвердження  Положення про порядок Проведення конкурсу на посади керівників закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності Остриківської сільської ради та затвердження Типової форми Контракту з керівниками ЗЗСО Остриківської сільської ради.

8. Про оголошення конкурсу із визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території  населених пунктів Остриківської сільської ради

9. Про розгляд клопотання директора КУ «Центр надання соціальних послуг» Піки О.І. щодо доплати працівникам центру, які надають соціальні послуги населенню у період карантину.

10Земельні питання:

ДОПОВІДАЄ: землевпорядник Залозний Ю.Д.

Про затвердження документації із землеустрою для обслуговування будинку:

Про затвердження документації із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва::

Про затвердження проектів землеустро для ведення особистого селянського господарства:

Про затвердження проектів землеустро для ведення фермерського господарства:

Про надання дозволу щодо надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою:

Для обслуговування будинку:

Для ведення особистого селянського господарства:

Для садівництва:

11. Різне.