Виконавчий комітет Остриківської сільської ради повідомляє

Дата: 24.07.2020 09:47

Виконавчий комітет Остриківської сільської ради повідомляє, що 14 липня сесією сільської ради були прийняті рішення "Про встановлення плати за землю на території Остриківської сільської ради на 2021 рік" (ріш. № 01), "Про встановлення єдиного податку на території Остриківаської сільської ради на 2021 рік" (ріш. № 02) " Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на етриторії Остриківської сільської ради на 2021 рік" (ріш. № 03)

Р І Ш Е Н Н Я №1 "Про встановлення плати за землю на території Остриківської сільської ради Токмацького району Запорізької області на 2021 рік"

Додаток 1 до Типового Положення про оподаткування платою за землю

Додаток 1.2 до Типового Положення про оподаткування платою за землю

Р І Ш Е Н Н Я №2 "Про встановлення єдиного податку на території

Остриківської сільської ради Токмацького району Запорізької області на 2021 рік"

Р І Ш Е Н Н Я №3 "Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Остриківської сільської ради Токмацького району

Запорізької області на 2021 рік"

Додаток 2 до  Положення про оподаткування податком на  нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки