ЖИТЛО ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ!

Дата: 21.09.2020 11:21

15 вересня , відбулася довгоочікувана подія : Мізіну Володимиру Івановичу, особі із числа дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування- були вручені ключі від його власного житла. КУ «Центр надання соціальних послуг» Остриківської сільської ради вели соціальний супровід особи, та в усьому допомагали йому.

Варто зазначити, в Остриківській ОТГ житло за рахунок коштів субвенції з державного  бюджету на придбання житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа  придбалось вперше. До цієї серйозної та надзвичайно клопіткої справи  КУ «ЦНСП» було прикладено чимало зусиль : збір необхідних документів, пошук комфортного та затишного житла, зустрічі з продавцями, огляд запропонованих варіантів. І все це дало хороший результат.

Завдяки спільній та злагодженій співпраці організацій дотичних до даного питання було виконано великий об’єм підготовчих, організаційних, нотаріальних, банківських дій.

Отож, вітаємо Володимира і зичимо затишного великого щастя у новій оселі, адже власне житло є хорошим стартом у доросле життя.