припинила діяльність, увійшла до складу Токмацької громади

"СИНДРОМ СТРУШЕНОЇ ДИТИНИ"

Дата: 19.10.2020 10:54

Під час  карантинних  обмежень  зростає  рівень стресу, особливо серед батьків новонароджених  дітей. Це підвищує ризик  вчинення  насильства над дітьми. Проведене  опитування  серед  батьків показало, що 5% батьків  струшують свою дитину з метою її  заспокоєння і взагалі не мають  інформації про шкідливий  вплив таких дій. Таке  явище як «Синдром струшеної  дитини» є фізичним та психологічним  насильством  щодо  неї та призводить до ушкодження  мозку, а в деяких  випадкахмає  летальні  наслідки.

Щороку  Американська  академія  педіатрії  виявляє  близько 1300 випадків синдрому струшеної  дитини. 80% дітей  залишаються з інвалідністю на все життя, а 20% ? помирає. В Україні  відсутня  офіційна статистика щодо  кількості  випадків  струшування  дітей та заподіяних  внаслідок  цього травм. Хоча на теренах  нашої  країни  це  теж  дуже  поширене  явище.

Беручи до увагиви  все  викладене, з метою захисту  дітей та запобіганню  отриманню ними травм, просимо  Вас переглянути та розповсюдити відеоролик  «Припиніть  струшувати  дитину», що носить соціальнозначимий, некомерційний, характер.

Посилання для завантаження  відеоролику: