припинила діяльність, увійшла до складу Токмацької громади

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

Дата: 04.12.2020 11:21

Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку (англ. International Volunteer Day for Economic and Social Developmentісп. Día Internacional de los Voluntarios para el Desarrollo Económico y Socialфр. Journée internationale des volontaires pour le développement économique et social) — один з міжнародних днів ООН. Присвячений особам, що займаються волонтерством.

Генеральна Асамблея ООН в 1985-му році на 40-й сесії у спеціальній резолюції запропонувала урядам відзначати 5 грудня як «Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку» (резолюція № A/RES/47/3), закликавши їх здійснювати заходи для спонукання людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів.

У своїх щорічних посланнях з нагоди Дня волонтерів Генеральний секретар ООН високо оцінює роль і значення волонтерів незалежно від того, який конкретно діяльністю вони займаються. Він зазначає використання інформаційних технологій в волонтерській діяльності: у створенні баз даних і веб-сайтів, розробці навчальних планів для шкіл, а також інших завдань, які можна виконати з домашнього комп'ютера. Генеральний секретар закликає уряди створювати більше можливостей для добровольців в ім'я розвитку.