Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення Остриківської сільської ради «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Остриківської сільської ради

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення Остриківської сільської ради «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Остриківської сільської ради »

29 липня 2019 року

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення Остриківської сільської ради «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Остриківської сільської ради»

Остриківська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Остриківської сільської ради «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Остриківської сільської ради» з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Стислий зміст проекту рішення: Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Остриківської сільської ради: визначає порядок та вимоги щодо залучення коштів для створення і розвитку інфраструктури Остриківської сільської ради; регулює – організаційно-правові відносини, які пов’язані з оформленням договорів про пайову участь замовників з Остриківською сільською радою у створенні і розвитку інфраструктури сільської ради

Розробник регуляторного акту: виконавчий комітет Остриківської сільської ради.

Поштова та електронна адреса розробника регуляторного акту: 71752, Запорізька область, Токмацький район, с. Остриківка, вул. Остриківська, 78 А, тел. 9-76-23, електронна адреса: ostrikivska-sr@ukr.net.

Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу (АРВ):  проект регуляторного акту та АРВ розміщені на офіційному сайті Остриківської сільської ради (ostrykivska-gromada.gov.ua/), а також з текстом проекту та АРВ можна ознайомитися у секретаря Остриківської сільської ради, що знаходиться у приміщенні сільської ради .

Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань: з 29.07.2019 до 17 год. 15 хв. 29.08.2019).

Спосіб надання фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями зауважень та пропозицій: зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі і подаються секретарю Остриківської сільської ради.