Про оприлюднення проекту  рішення   регуляторного акту Остриківської сільської ради  «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Остриківської сільської ради»

26 липня 2019 року

Повідомлення

Згідно  з  вимогами  Закону  України  «Про  засади  державної  регуляторної  політики  у  сфері   господарської  діяльності», з  метою  одержання  зауважень  та  пропозицій  від  фізичних  та юридичних  осіб, їх  об’єднань, буде оприлюднено  проект  рішення   регуляторного акту Остриківської сільської ради  «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Остриківської сільської ради» на дошці оголошень біля сільської ради,  на офіційному веб-сайті Остриківської сільської ради ostrykivska-gromada.gov.ua на сторінці  «Публічна інформація» та у секретаря сільської ради з метою одержання зауважень та пропозицій.

Зауваження та пропозиції від суб’єктів  господарювання приймаються в письмовій формі виконавчим комітетом Остриківської сільської ради впродовж місяця за адресою: 71752 Запорізька область, Токмацький район, село Остриківка вул. Остриківська,78 А, тел. 97-6-23