ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

Проекту рішення Остриківської сільської ради

Про встановлення єдиного податку на території

Остриківської сільської ради

Токмацького району Запорізької області

на 2020 рік

Проект рішення Остриківської сільської ради Про встановлення єдиного податку на території Остриківської сільської ради Токмацького району Запорізької області на 2020 рік ”, розроблено з метою уточнення порядку обчислення і сплати єдиного податку на території Остриківської сільської ради Токмацького району Запорізької області на 2020 рік.

Розробник проекту:  Остриківська сільська рада

Адреса: с.Остриківка вул.Остриківська,78”а”,Токмацького району

Телефони: 97-6-23, 4-44-82 .

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу оприлюднено згідно вимог ЗУ „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” від 11.09.2003 року№1160-ІУ у спосіб:

- розміщено на офіційному сайті Остриківської ОТГ Токмацького району Запорізької області, на інформаційних куточках сільської ради .

Пропозиції та зауваження до проектів приймаються від фізичних та

юридичних осіб у письмовому та електронному вигляді за адресою:

поштова адреса: 71752 с.Остриківка  вул.Остриківська, 78”а”,

електронна адреса: ostrikivska-sr @ ukr.net .

Крайній термін подачі пропозицій та зауважень до проекту рішення не пізніше 30 календарних днів з моменту оприлюднення цього проекту та аналізу регуляторного впливу регуляторного акту на офіційному сайті Остриківської ОТГ Токмацького району Запорізької області, інформаційних куточках сільської ради .

Оприлюднено:    24  травня   2019 року .

ОСТРИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТОКМАЦЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ