проект "SDG"робочі зустрічі Очеретувате

11 липня 2018 року

"Майстерня Добробуту" розпочала серію локальних робочих зустрічей з місцевими активістами в рамках проекту "Зміцнення демократичного врядування".Сьогодні у нас поїздка в с. Очеретувате.Перед зустріччю, не втрималась і зайшла на дитмайданчик, зробити декілька знімків.Гарно))). Зусилля мешканців принесли дійсно гарний результат))))))) І зустріч пройшла теж в позитивному настрої.Нові знайомства, Наші учасниці залучили активних, небайдужих мешканців. І, о Боже, у нас з'явився МУЖЧИНА-АКТИВІСТ)))))))Загалом, обговорення питань пройшли дієво.Також обговорили участь у "Раді співпраці" та спільну участь у реалізації локальних заходів.Роботи напланували,тільки вспівай виконувати, але разом у нас все вийде!!!!!!!!