Проект та ПОРЯДОК залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Остриківської сільської ради Токмацького району Запорізької області

ОСТРИКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ТОКМАЦЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

восьмого скликання

--- сесія

від ------------- 2019 року

№ --

С. Остриківка

З метою забезпечення збалансованого економічного i соціального розвитку сіл Остриківської сільської ради та залучення замовників до пайової участі у створенні та розвитку  інфраструктури сільської ради, на підставі ст. 40 Закону України  “Про регулювання містобудівної діяльності”, керуючись ст. 27, 31, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, згідно рекомендацій постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку населених пунктів, інвестиційної політики, планування бюджету, фінансів, підприємництва і торгівлі, Остриківська сільська рада ВИРІШИЛА:

ПОРЯДОК

залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури Остриківської сільської ради Токмацького району Запорізької області