робочі зустрічі село Снігурівка

19 липня 2018 року

Знову "Майстерня добробуту" працює на місцях, в рамках проекту"Зміцнення демократичного врядування".Вчора в селі Снігурівка відбулася робоча зустріч з місцевими активістами.В цьому населеному пункті Остриківської ОТГ організувалася досить дієва група активістів- однодумців.Але проблеми з якими вони стикаються, нажаль, такі. як і в інших населених пунктах нашої громади.Це і низька активність жителів села, це і низький рівень волонтерського руху, це і низький рівень взаморозуміння та взаємодії з місцевим бізнесом.Тому спільно шукали вихід із ситуації, що склалася, враховуючи успішний досвід місцевих активістів з інших сіл нашої громади та інших громад.Також обговорювалась участь представника місцевого активу у "Раді співпраці".Продовжуємо працювати далі. P.S.При обговоренні прозвучала фраза, що наступного разу потрібно прикласти максимум зусиль, щоб говорили та ставили в приклад село Снігурівка.На мою думку, гарна мотивація до дії та впровадження змін на місцевому рівні. І ще трошки про красу, яка потрапила на очі, Це клумба біля Снігурівського клубу, яка квітне біля дороги. Цікаве рішення знайшли, при облаштуванні клумби щодо електичного стовпа. який знаходиться на території клумби(див.фото).На ньому ніколи не буде розміщено вицвітших оголошень,обривків реклам))))))))))).