робочі зустрічі село Трудове

20 липня 2018 року

Завершальна робоча зустріч з місцевими активістами,в рамках проекту"Зміцнення демократичного врядування", відбулася вчора в с.Трудовому.До останніх двох заходів до мене приєдналась і Школик Юлія, одна із засновників ГО "Майстерня добробуту".Так що працювали в тандемі)))).Проблеми в цьому селі, нажаль, такі, як і в інших населених пунктах нашої громади. А чи, врахує місцевий актив, поради та зауваження щодо налагодження взаємозв’язку з місцевими жителями та місцевим бізнесом? І як швидко вони зможуть реалізувати свою ідею? Покаже час.Так що, друзі, по більше впевненості в собі, власних силах і у Вас все вийде))))Успіху Вам)))) P.S.Загальним підсумком чотирьох поїздок є те, що зміни в громаді можливі тільки тоді, коли ти змінюєшся сам: навчаєшся новому, вивчаєш успішний досвід, розвиваєшся, не стоїш на місці, згуртовуєш навколо себе однодумців, особливо молодь!!!!!Так, це велика робота над собою. І наша ГО теж навчається, розвивається разом з Вами. Для нас, засновників "Майтерні" це теж новий досвід.Так, що всім нам віри в себе,взаморозуміння, взаємодії та шаленого успіху в реалізації самих "безбашених" ідей)))))Дякуємо всім за участь, за небайдужість)))))І чекаємо наступного тижня на запланованих заходах!!!!!