тренінг 19 жовтня "Школа соціальної активності"

Olya Belous‎ для Молодіжний хаб Остриківської ОТГ

20 октября в 9:14 ·

19 жовтня "Школа соціальної активності" приймала учасників тренінгу, який був організований ГО"Майстерня добробуту". Участь в житті громади. можливості реалізації власних ідей,які ресурси для цього потрібні та кого залучати в партнери - це основні питання,над якими працювала наша молодь. А, завдяки тренерці Наталії Селюковій,експерту з питань комунікації Запорізького центру розвитку місцевого самоврядування,учасники зрозуміли,що в самій тупиковій ситуації,на думку наших учасників, вихід завжди - Є. І вже проблеми і не такі вже й проблеми, щоб їх не можливо було вирішити. Головне величезне БАЖАННЯ щось зробити.щось змінити і тоді все вийде))) Ідеї,які були запропоновані дійсно цікаві, а, головне, в нашій громаді такого ще не було))))Часу на організацію одного заходу не дуже багато. Тож вже після тренінгу молодь розпочала пошук однодумців-помічників. Бажаємо їм успіхів та побільше впевненості в власних силах, і ви все зможете)))Ви молодці!!!!!

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, стол и в помещении На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и в помещении