установчі збори "Ради співпраці"

8 Сентябрь ·

У четвер "Майстерня добробуту" працювала у "шаленому"темпі.Вранці гра-треніг щодо розвитку громад та подолання депресивності території.який проводила Укпаїнська миротворча школа в дитячій бібліотеці м. Токмак. А потім додому на "Раду співпраці". Працювали в експрес-режимі. Наші установчі збори по створенню "Ради співпраці" поступово перейшли безпосередньо в роботу. Питань,які потребували обговорення, з часу нашої останньої зустрічі,назбиралось чималенько. Скільки нових цікавих ідей (неочікувано,але приємно) , це невраховуючи вже заплановані. Час формувать графік. Поки писала публікацію,виникла ідея - створити"дошку чудових ідей",де будемо записувать всі наші ідейки, щоб вони не загубились та термін їх реалізації, адже всі вони цікаві і мають право на життя. В подальшому "Рада співпраці" стане і ще й одним із напрямків роботи створюваного ХАБУ. Так, літо промайнуло доволі насичено в Остриківській громаді (тренінги,зустрічі,засідання). За,що велике ДЯКУЮ нашим активістам,що завжди знаходили час прийняти участь в заходах. І осінь буде не менш цікава на події. Різноманітність та інтенсивність заходів спонукає ще й до пошуку нових активістів-помічників,а в нашій громаді потенціал є. Тож працюємо далі......

На данном изображении может находиться: Елена Фещенко и Александр Ишутинов, люди сидят, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, ребенок, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди сидят и в помещении

На данном изображении может находиться: 3 человека, в том числе Olya Belous, люди сидят и стол

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещении