ШАНОВНІ ФІЗИЧНІ ОСОБИ-ПІДПРИЄМЦІ!

Просимо Вас звернутися до Токмацького управління ГУ ДФС у Запорізькій області для з’ясування питання щодо сплати єдиного внеску

за 2017 рік та 9 місяців 2018 року.

В зв’язку з тим, що відповідно до Закону України від 08.07.2010 року № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», фізичним особам – підприємцям, які станом на 01.01.2017 року   не зняті з Єдиного державного реєстру, тобто не закрили свою підприємницьку діяльність та не звітували за 2017 рік , нарахована до сплати сума єдиного внеску в розмірі  мінімального  страхового внеску за кожен місяць 2017 року, що становить  8448,00 грн., за 9 місяців 2018 року ця сума становить 7371,54 гривень.

Просимо терміново перевірити стан сплати єдиного внеску так, як заборгованість веде до нарахування штрафних санкцій та пені, а також не врахування цього періоду  до страхового стажу.

(за довідками звертатись за адресою:

м.Токмак вул.Дружби буд.230 к.103)